Centrum konferencyjne

Do Państwa dyspozycji oddajemy ponad 900 m2 powierzchni konferencyjno-wystawienniczej: dwie, w pełni klimatyzowane, nowocześnie wyposażone sale wielofunkcyjne.

Największa z nich – Sala "Konferencyjno-Wystawiennicza" o powierzchni 485m2 usytuowana na parterze, przygotowana jest na przyjęcie do 500 uczestników.

Druga Sala "Konferencyjna" o powierzchni 240m2 znajdująca się na piętrze mieści 200 osób. Z kolei "Galeria nad Browarem" z antresolą o powierzchni 70m2 przeznaczona jest dla 20 osób. Zwracamy Państwa uwagę na możliwość wykorzystania "Sali Konferencyjno -Wystawienniczej" na wysokość 6 m, a także możliwość zorganizowania ekspozycji w plenerze na dziedzińcu lub tarasie widokowym Hotelu *** Trzy Korony o powierzchni 300m2.

Zapewniamy Państwu aranżacje powierzchni odpowiednią do potrzeb organizatora. Podział sali na część konferencyjną i cateringową. Pomieszczenia wentylowane i klimatyzowane na potrzeby organizatora mogą być oddzielane od pozostałych sal. Koncerty, pokazy mody, wystawy i konkursy, prezentacje, konferencje, szkolenia o dowolnym charakterze, a także, prezentacje produktów Państwa firmy, eventów połączonych z konsumpcją i ewentualną zabawą, dodatkowe atrakcje, wszystko pomożemy przygotować i sprawnie przeprowadzić. Centrum posiada windy i toalety przystosowane do przyjęcia gości niepełnosprawnych. Spełniamy współczesne wymogi i europejskie standardy organizacji spotkań o różnym charakterze zawsze dbając o komfort i zadowolenie Gości.

Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt techniczny, umożliwiający sprawne przeprowadzanie. Ekrany sterowane elektronicznie, rzutniki multimedialne, stały dostęp do Internetu oraz najnowszej generacji system nagłaśniający z mikrofonami, flipcharty, mównica, sprawiają, że nasze sale spełniają wszelkie wymagania związane z nowoczesną, profesjonalną organizacją tego rodzaju imprez. Oferujemy również wykwintne menu, pełne słodkości przerwy kawowe oraz wytworne dania znajdą uznanie nawet wśród wymagających smakoszy.

 

Rodzaje ustawień sal konferencyjnych

Rodzaje ustawień sal konferencyjnych