Wesela

Magiczne wesele w TRZY KORONY Boutique ...


Nasza oferta skierowana jest do tych Państwa, którzy pragną w niezwykły sposób przeżyć wrażenia towarzyszące uroczystości organizowanej w zabytkowych wnętrzach naszego obiektu. Uroczystość może przybrać różnorakie formy, a menu dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb.

Bajeczne otoczenie hotelu oraz klimat  Browaru  mogą utrwalić się w pamięci Gości jako niecodzienne przeżycie. Dla Gości udostępniamy:

  • Salę zabytkową RETRO TRZY KORONY, którą można podzielić na 2 mniejsze, gdzie przy  tradycyjnych długich stołach zasiądzie do  250 osób, natomiast przy bankietowych stołach okrągłych 170  osób
  • Salę MANUFAKTURA + Club 1917, gdzie przy  tradycyjnym ustawieniu stołów zasiądzie do 70 osób


Na każdej Sali czekał będzie na Państwa przygotowany do pląsów parkiet oraz bufet słodko-owocowy. Dla strudzonych zabawą Gości  czeka 45 miejsc hotelowych.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przyjęć weselnych.  Postaramy się dla każdego z Państwa stworzyć ofertę dopasowaną do życzeń i potrzeb. Tych z Państwa, którzy marzą o przyjęciu weselnym w naszych wnętrzach będzie nam niezmiernie miło powitać na wcześniej umówionym spotkaniu. Otrzymają  Państwo, przykładowe menu, brief eventu, planing Sali, zakres dodatkowych usług.

 

Informacja i Rezerwacja: 

Dział Sprzedaży : mobile: +48 664 119 100 lub 101 e-mail: rezerwacje@trzy-korony.com